قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

نمایندگی خرید محصولات لاغری هات شیپر اصل در تهران hot shapers

فروشگاه محصولات لاغری هات شیپر |09397795970

09397795970 همه روزه به صورت 24 ساعته

تاپ و رکابی لاغری هات شیپر و اطلاعاتی در مورد آنها

تاپ و رکابی لاغری هات شیپر و اطلاعاتی در مورد آنها

هیچ کدام از زنان تاپ هات شیپر مانند Stanley Kowalski پوشیدن ندارد. این به این دلیل است که هیچ کس واقعا فکر نکرد که یکی از اینها را داشته باشد تا زمانی که مارلون براندو شخصیتی را در کلاسیک ۱۹۵۱ «یک خیابان به نام میل» بازی کند.
تا آن زمان، رکابی هات شیپر به طور عمده به عنوان یک زیرپوش، در بهترین حالت به عنوان یک لایه نامرئی تحت یک لباس نیروی دریایی یا یک پیراهن مناسب قابل قبول در نظر گرفته شد. اما براندو آن را خیلی خوب انجام داد که آن را الهام بخش تقلید کننده هایی مانند جیمز دین، که آن را تحت عنوان “سر و صدا بدون هیچ دلیلی” در زیر لباس امضا کرد.

بنابراین تایید شده،تاپ لاغری هات شیپر تبدیل به لباس شایع ترین در جهان و بوم خالی برای بیان. این می تواند بی اعتمادی یا تحریک آمیز باشد، می تواند از یک مجموعه پنج پاکت یا یک مجموعه ی مدرن باشد، می تواند سکسی یا طنز باشد، در عین حال دموکراتیک و نخبه گرا است. Karl Lagerfeld یک بار گفت: “لوکس سهولت تی شرت در یک لباس بسیار گران است.”

تاپ لاغری هات شیپرز
اهمیت فرهنگی تی شرت فروتن و نقش آن در تحقق معنای اجتماعی و سیاسی موضوع نمایشگاه جدید در موزه مد و نساجی لندن، “تی شرت: فرهنگ، فرهنگ، سوپراستوری” تا ماه مه ۶، ۲۰۱۸ است. .

وستوود و مک لارن در تلاش بودند تا مردم را از عادت های شغلی سوق دهند، به طرز عمدی از طریق استفاده از نمادها مانند سواستیکا، صلیب سرخ و دیگر تصاویر نگرانکننده، تظاهر می کردند. او در دهه ۱۹۷۰ واقعا رکابی لاغری هات شیپر را نادیده گرفت و هنوز هم امروز کار می کند، او تی شرت هایی را تولید می کند که چیزی جز دو مربع پارچه ای نیستند، که کمی در بالا و پایین انداخته اند. ناتردوفت گفت: “تی شرت را به یک ابزار خرابکار تبدیل کرد.

رکابی لاغری هات شیپر

او در سال ۲۰۰۹ آن را راه اندازی کرد، او عکس هایی از افراد با همان تنظیمات را می گیرد، دور از دوربین روبرو می شود و یک تاپ لاغری با نوعی پیام دارد. ایده این است که به عنوان یک هنرمند، او قضاوت در مورد خود را انجام نمی دهد، اما ما را مجبور می کند تا درک ما از مردم بر اساس یک آیتم واحد از لباس ها را بررسی کنیم »
این نمایش همچنین بر ریشه های باستانی تی شرت که از تونیک های قرون وسطی تکامل یافته است، و نقش آن در تعریف جنسیت به عنوان یک لباس یکنواخت می شود.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :