قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

نمایندگی خرید محصولات لاغری هات شیپر اصل در تهران hot shapers

فروشگاه محصولات لاغری هات شیپر |09397795970

09397795970 همه روزه به صورت 24 ساعته

تهیه گن ساعت شنی جلیقه ای اصل به چه صورت می باشد

تهیه گن ساعت شنی جلیقه ای اصل به چه صورت می باشد

با مطالعه برنامه ارگونومی ، مشخصه های گن ساعت شنی زیر در کاهش ناراحتی کمربند وظیفه مؤثر است:

لبه های گرد و خمیده در بالا و پایین.گن ساعت شنی لاتکس که دارای لبه سخت هستند ، تمایل دارند در زیر دنده ها حفر شوند ، در حالی که کمربندی با لبه های گردتر و گرد در قسمت بالایی و پایین مطبوع بهتر از بدن است.
نمای پایین ، دارای ضخامت ۲ اینچ (از بالا به پایین) کمربند و سگک. کمربندهای نایلونی که ۲ اینچ عرض دارند منجر به افزایش آسایش افسر با شکایت کمتر در مورد حفرگن ساعت شنی ارزان قیمت در زیر دنده ها و لبه های لگن شد.
مواد نایلونی قابل شستشو ، نسبتاً انعطاف پذیر. چرخ دنده های نایلونی به طور کلی ارزان تر ، سبک تر و راحت تر از تجهیزات چرمی با کیفیت قابل مقایسه هستند. وسایل چرمی معمولاً ظاهری سنتی و حرفه ای تر به حساب می آید. یکی از گزینه ها ممکن است امتحان کردن تاثیر گن ساعت شنی باشد که هر دو ماده را با هم ترکیب کند ، دیگری این که کمربند یک چرخ دنده ای ساخته شده از جنس نایلون است که ظاهر چرم دارد ، با الگوی «سبد بافت».
کمربندهای چرمی با بستن سگک قابلیت تنظیم کمتری نسبت به گن ساعت شنی اصل نایلونی دارند و دارای سوراخ های تنظیم برای دستگیره ۱٫۲۵ اینچ هستند که می تواند کمربند را خیلی محکم یا خیلی شل کند. کمربندی که خیلی سست باشد در صورت تعقیب پیاده روی می تواند مشکل ساز باشد. کمربندی که خیلی تنگ است ، فشار بیش از حد را در قسمت های لگن و لگن افسر ایجاد می کند.

به طور سنتی شکمبند ساعت شنی با یک سگک فلزی چسبانده می شوند ، اما سگهای پلاستیکی رایج تر می شوند. بسیاری از آنها سیستم امنیتی سه جانبه را برای امنیت بیشتر در اختیار دارند. یک سگک دستی سه طرفه نیاز دارد که پوشنده قبل از جدا شدن سگ دستگیره رهاشویی سومی را تحت فشار قرار دهد ، که احتمال آزادسازی کمربند توسط هر کسی به جز پوشیدن آن کاهش می یابد.

دستگیره های پلاستیکی اغلب مورد علاقه نسخه های فلزی سنتی قرار می گیرند زیرا راحت تر می توان آنها را با منحنی های طبیعی افسران تنظیم کرد. دستگیره های کمربند فلزی دارای طول های از پیش تنظیم شده هستند که با توجه به موقعیت خرید گن ساعت شنی مشخص می شوند و سفارشی سازی آنها دشوار است.

خرید حضوری گن ساعت شنی
اگر از سگهای فلزی استفاده شود ، سگکهای گرد (۲٫۲۵ اینچ بلندی) که در وسط باریک تر هستند (۱٫۷۵) به راحتی راحت تر بوده و هنگام نشستن بهتر می شوند.

برخلاف نشستن منظم در یک صندلی ، هنگامی که یک ماشین گشتی در حال حرکت است ، بدن صندلی در معرض نیروهای مختلف قرار دارد: شتاب و کاهش سرعت ، چرخش جانبی از یک طرف به سمت دیگر ، و لرزش های تمام بدن بالا و پایین. از پاها بطور فعال استفاده می شود و نمی توان از آنها برای حمایت و تثبیت قسمت تحتانی بدن استفاده کرد ، همانطور که معمولاً هنگام قرار گرفتن روی زمین اتفاق می افتد.

UCC 2003 با بررسی برنامه ارگونومی ، اقدامات پشتیبانی زیر وسیله نقلیه در ایجاد راحتی در هنگام رانندگی مؤثر است:

گن ساعت شنی تاپی اضافه شده با کف فوم حافظه و لایه ای لاستیکی در زیر آن تمایل به سر خوردن به محض ورود مأمور یا خروج از وسیله نقلیه را کاهش می دهد.
یک بالشتک کمری محکم و محکم با یک درج پلاستیکی برای حفظ شکل و تسمه های آن برای نگه داشتن آن در جای خود در پشت صندلی ، صندلی کمر اضافی را برای قسمت پشتی فراهم می کند.
یک کوسن پشتی و صندلی ترکیبی با قسمت های عقب و صندلی های لولا ، در ضمن رانندگی ، راحتی بیشتری را برای کمر و لگن فراهم می کند. قسمت پشتی باید به ترجیح کاربر شکل داده شود و توسط یک لپ تاپ کمری اختیاری تکمیل شود.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :