قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

نمایندگی خرید محصولات لاغری هات شیپر اصل در تهران hot shapers

فروشگاه محصولات لاغری هات شیپر |09397795970

09397795970 همه روزه به صورت 24 ساعته

جنس شکم بند هات شیپر از چیست؟

جنس شکم بند هات شیپر از چیست؟

شکم بند هات شیپرز یک نوار یا بند قابل انعطاف است که معمولا از پارچه چرمی یا سنگین ساخته شده و در اطراف کمر قرار دارد که معمولا کمتر از زیر کمر است و شلوارها را از سقوط جلوگیری می کند. شکم بند لاغری هات شیپر برای محافظت و نگهداری لباس، مانند شلوار یا دیگر مقالات لباس، به شیوه ای شبیه به بند و بند است. بعضی از شلوارها با حلقه های کمربندی در اطراف کمر قرار می گیرند که کمربند را می شکند. اشیاء برای حمل اشیاء مانند کیف پول سکه، چاقوها، چاقوها، inrôs و غیره به کمربندها به جای جیب متصل شده اند.

خرید اینترنتی شکم بند لاغری هات شیپر

شکم بند هات شیپر از زمان عصر برنز به عنوان لباس مردانه ثبت شده است. هر دو جنس از آنها استفاده می کنند و بسته به مد نظر دارند. در کشورهای غربی، کمربندها برای مردان، به استثنای قرون ابتدای قرون وسطی، مانتوایای قرن بیست ویکم و ترکیبهای دامن / بلوز بین سالهای ۱۹۰۰ تا ۱۹۱۰، شایع بوده است. اکنون دستههای کمربند ایمنی در حال حاضر در حال جمع آوری هستند.

در نیمه دوم قرن نوزدهم و تا زمان جنگ جهانی اول، شکم بند بخش تزئینی و همچنین بخش بهره وری از لباس نظامی بود، به ویژه در میان افسران. در نیروهای مسلح پروس، تزار روسیه و دیگر کشورهای اروپای شرقی، افسران عادی لباس عظیم خود را در معرض شست و شوهای خود قرار داده و به آنها زانو زده بودند، کمربندهای وسیع در اطراف کمر، در خارج از لباس، هر دو برای حمایت یک شمشیر و به دلایل زیبایی شناختی. این کمربندهای سفت و محکم خدمت به کمر کشیدن و تسلیم دادن بدن به بدن، با تاکید بر شانه های گسترده و قفسه سفتی. اغلب کمربند تنها برای تأکید بر دور کمر ساخته شده توسط یک کرستی پوشانده شده تحت یکنواخت، تمرینی بود که مخصوصا در جنگ های کریمه معمول بود و اغلب توسط سربازان جبهه غربی مورد توجه قرار می گرفت.

کاریکاتوریست های سیاسی روز [هنگامی که] اغلب سر و صدا کمرنگی را به اثر کمدی نشان می دهند و برخی از کارتون ها نشان می دهد که افسرانی که توسط مأموران خود مرتکب شده اند، عمل می کنند، عملی که مطمئنا ناخوشایند بود، اما ضروری و تحمیل شده بود.

در زمان های مدرن، مردان در دهه ۱۹۲۰ لباس های کمربند خود را شروع کردند، زیرا لباس های شلوار به خط پایین افتادند. قبل از دهه ۱۹۲۰، کمربندها عمدتا به منظور تزئینی کار می کردند و با ارتش همراه بودند. علاوه بر این، قبل از آن شلوار حتی حلقه کمربند وجود ندارد.

شکم بند لاغری هات شیپر

به عنوان لباس ورزشی، شلوار با حلقه های خرید شکم بند هات شیپر در قرن نوزدهم وجود داشت. [۱] امروز مردان معمولی با شلوار خود لباس می پوشند. در کمربندهای نظامی ایالات متحده، در حوادث لباس و یا بازرسی به راحتی پوشیده می شود، به طوری که احساسات تناسب و انضباط را بیان کنید. از سال ۱۹۸۹ پیشبینی شده است که استانداردهای نظامی ایالات متحده در مورد تنگی کمربند در فعالیت های غیر معمول وظیفه و غیرقابل تحمل، برای جلوگیری از آثار زیان آور از سفتی بیش از حد شکمی شکایت شده است.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :