قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

نمایندگی خرید محصولات لاغری هات شیپر اصل در تهران hot shapers

فروشگاه محصولات لاغری هات شیپر |09397795970

09397795970 همه روزه به صورت 24 ساعته

خرید اینترنتی سوتین و نیم تنه لاغری هات شیپر

خرید اینترنتی سوتین و نیم تنه لاغری هات شیپر

بدن شما بدن خود را گرم می کند و سپس کالری های اضافی را در بدن خود با حفظ حرارت بدن بسوزانید. طراحی شده برای به حداکثر رساندن اثربخشی تمرین و سوزاندن چربی، تسریع در سوختن کالری.
الیاف و مواد منحصر به فرد فشرده سازی بیشتری را تولید می کنند که موجب عرق تر شدن می شوند و به بدن شما کمک می کند تا چربی های مضر را از بین ببرد.
سوتین هات شیپر برای افزایش عرق در abs؛ کمک می کند تا شکم، کمر و ران را کاهش دهد (لطفا از راهنمای اندازه اندازه خود در سمت چپ تصویر محصول استفاده کنید.)
حمل و نقل توسط USPS (معمولا زمان تحویل حدود ۲ تا ۵ روز کاری است) و Amazom Prime (به طور معمول کمتر از ۲ روز)
دست شستشو | شستشوی ماشین در آب گرم برفی. (لطفا از راهنمای اندازه اندازه صفحه خود در سمت چپ تصویر محصول استفاده کنید.)

نحوه عملکرد نیم تنه هات شیپر

شکل های داغ از فیبرهای NEOTEX با تکنولوژی بالا ساخته شده اند که در هنگام تماس با پوست حرارت بدن را افزایش می دهند. این مناسب برای ورزش، برای روال معمول روزمره، یا برای هر فعالیت بدنی است. این فیبر های منحصر به فرد و مواد تولید فشرده سازی بیشتر و منجر به عرق بیشتر. لایه های داخلی Hot Shapers درجه حرارت بدن و عرق را افزایش می دهند در حالی که لایه بیرونی آن فوق العاده جذب شده است، به طوری که شما در داخل داخل عرق می کنید و در خارج خشک می شود.

سفت کردن عضلات
شکل سینه را بهبود بخشد
رفاه عمومی خود را بهبود بخشید
حداکثر رساندن تناسب اندام دمای بدن هسته خود را افزایش دهید

۷۰٪ نئوپرن / ۳۰٪ پارچه نایلون
وارد شده
سوتین لاغری: طراحی فوق العاده زیر طراحی مجلسی سونا Vest از درون کمر و انسداد، و نه برای سستی استفاده می کند. جلیقه عرق ما در حرارت بدن شما قفل می شود، سطح بدن را گرم می کند، یک سونا در اطراف متوسطه ایجاد می شود، و سپس در هنگام کار، کالری بیش از حد را در بدن خود می سوزاند. لطفا بعد از تمرین و بعد از تمرین، آب آشامیدنی زیادی بخورید، به شما در دستیابی به اهداف تناسب اندام سریعتر و آسان تر کمک می کند

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :