قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

نمایندگی خرید محصولات لاغری هات شیپر اصل در تهران hot shapers

فروشگاه محصولات لاغری هات شیپر |09397795970

09397795970 همه روزه به صورت 24 ساعته

خرید اینترنتی نیم تنه لاغری هات شیپر در ایران

خرید اینترنتی نیم تنه لاغری هات شیپر در ایران

جوراب نئوپرن هات شیپر چیست؟

 نیم تنه لاغری هات شیپر Neoprene Bra جدیدی از لباس ورزشی است که با فن آوری نساجی هوشمند Neoprene طراحی شده است و باعث می شود که بدن شما باریک و هوشمند با افزایش درجه حرارت هسته ای باشد که در طول فعالیت های روزانه آن را به عرق و عرق بدن شما کمک می کند.

چگونه شلوار نئوپرن شلوار شیک کار می کند؟

فن آوری نساجی هوشمند Neoprene در  سوتین لاغری هات شیپر سینه Neoprene باعث افزایش دمای هسته در طول فعالیت های معمول روزمره می شود.سوتین لاغری هات شیپر نئوپرن سینه بند را می توان در حالی که شما فعال بدون در نظر گرفتن آنچه که شما انجام می دهند.

خرید نیم تنه لاغری هات شیپر در تهران

شکل ناپرئل شکل جدید

ویژگی های کلیدی

– سفت کردن عضلات

– بهبود شکل سینه

– کمر شکم کمر و جوراب شلواری.

– رفاه عمومی خود را بهبود بخشید.

– حداکثر رساندن تناسب اندام

– دمای بدن هسته خود را افزایش دهید.

دستورالعمل شستن:

بعد از هر استفاده، به خصوص پس از ورزش و فعالیت های ورزشی، ماسک های گرم نئوپرن را بشویید. دست را در آب سرد با مواد شوینده نرم شستشو دهید. فشردن و خشک کردن

شستن دست ۳۰ درجه سانتی گراد

خشک نکنید

سفید نکن

آهن نکن

عصبانی نشو

پاک نکنید

خط خشک / قطع خشک

هشدار: خشک نکنید، نپاش نکنید و سینی نئوپرن را نپوشید

توصیه ها: برای نتایج بهتر، لباس های Neoprene Bra را هر روز بپوشانید حتی اگر ورزش نکنید و یا بازی نکنید، بیشترین استفاده از Neoprene Bra را از Hot Shapers خود دریافت خواهید کرد. استفاده از شامپو های داغ نئوپرن سینه با رژیم سالم و هیدراتاسیون خوب (استفاده از آب) تکمیل می شود.

شکل لباس می تواند شما را در یک لباس کوکتل، لباس کار، یا شلوار جین و تی شرت باریک تر و شیک تر نگاه کند.

اگر قبلا آن را امتحان کرده اید، ممکن است در تعجب باشد.

“سوفیا بانککس کلومه، ستاره مشهور مشهور لس آنجلس می گوید:” در ابتدا، لباس های شیک مورد استفاده بیش از حد تنگ بود و چربی را در مسیر اشتباه فشار می داد. “من یادم می آید روزی را گذرانده و فکر می کردم که مسمومیت غذایی داشتم؛ زیرا لباس پوشیدنی داشتم. مجبور شدم آن را در حمام بریزم.”

تا زمانی که به درستی آن را بپوشانید، shapewear باید نسبتا راحت باشد. میلنا جوی، یک مشاور تصویری در دنور می گوید: “سطوح مختلفی وجود دارد که می تواند فوق العاده یا نازک باشد.” “شما لازم نیست چیزی را پوشید که کاملا شکل شما را عوض کند. شما می توانید لکه هایی را انتخاب کنید تا ران ها، لب به لب، معده یا مناطق مختلف را هدف قرار دهید.”

این بدین معنی است که اگر شما می دانید که چگونه لباس های خود را انتخاب و استفاده کنید، و بدانید که چرا هرگز نباید بیش از حد تنگ شود.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :