قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

نمایندگی خرید محصولات لاغری هات شیپر اصل در تهران hot shapers

فروشگاه محصولات لاغری هات شیپر |09397795970

09397795970 همه روزه به صورت 24 ساعته

خرید شلوارک و تاپ لاغری هات شیپر در کرج

خرید شلوارک و تاپ لاغری هات شیپر در کرج

شستن و سوزاندن بیشتر کالری ها: آماده سازی برای کار IT با هدف قرار دادن مناطق بدن مشکل مانند دسته های عشق، شکم و کمر پشت. پارچه حرارتی Neotex باعث افزایش عملکرد عرق و کالری می شود.شلوارک وتاپ لاغری هات شیپر شخصی خود را کمربند، کمک به وزن شما برای از دست دادن وزن بدن برای رسیدن به یک بدن باریک تر. همانطور که همیشه می گوییم، عرق فقط گرگرفتگی چربی است.
طراحی شده با یک زن در ذهن: بدون خجالت شراب عرق و بوی در حالی که شما در حال کار کردن. نوار کمر ما با پارچه رطوبت ساخته شده است تا رطوبت را از بین ببرد، شما را در خارج خشک می کند و برای تمرین کامل خود راحت است. ترکیب با خواص ضد میکروبی که باعث جلوگیری از ایجاد باکتری و بوی بد می شود. کمربند گرم را پوشش کامل شکم را فراهم می کند و آن را بهترین لباس زنانه controlwear shape.

خرید لباس لاغری هات شیپر درجه یک
ALL DAY COMFORT: گام به بیرون از کمر راحت ترین کمر. طراحی انعطاف پذیر و بدون درز آن به شما اجازه می دهد تا آزادانه از طریق ورزش در حال حرکت در حالی که شکل شلوارک و تاپ هات شیپر خود را حرکت می دهد. پکیج  لاغری هات شیپر گرم Hot Shapers از ۱۰۰٪ لایه ناپروژن آزاد و پارچه حرارتی فوق العاده نازک، مانند سایر جلیقه های نئوپرن، مژه ها، لباس ها، لباس های کمر و لباس های پوشیدنی نیست. این طراحی بی نظیر و بی نظیر باعث می شود که لباس زیر کاملا بی نظیر باشد و در داخل و خارج از ورزشگاه مناسب باشد.
بر اساس مطالعات کلینیکی: ۳۰ زن بافتنی منحصر به فرد Neotex خود را آزمایش کردند. پس از هشت هفته فعالیت فیزیکی کنترل شده و استفاده مداوم، گروه آزمایشی ما مزایای زیر را دریافت کرد: افزایش عرق، کاهش وزن، کالری سوزانده شده، ظاهر شدن سلولیت، کاهش دور کمر، پوست تیره تر و رفاه عمومی.
ضمانت تولید کننده ۶۰ روز: تمام سفارشات از Hot Shapers شامل یک گواهی هویت می باشند که تایید می کند که یکی از اصلی شکل های داغ خریداری شده است. Shapers داغ برای ایجاد بهترین لباس فعال برای زنان برای رسیدن به شکل ایده آل خود قرار داده است. اگر با کمربند گرم خود را با ما تماس نگیرید و سفارش شما را جایگزین یا بازپرداخت خواهیم کرد، هیچ سوالی مطرح نخواهد شد. شما باید گواهینامه معتبر را ارائه دهید.

 

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :