قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

نمایندگی خرید محصولات لاغری هات شیپر اصل در تهران hot shapers

فروشگاه محصولات لاغری هات شیپر |09397795970

09397795970 همه روزه به صورت 24 ساعته

خرید عمده گن لاغری اسلیم لیفت

خرید عمده گن لاغری اسلیم لیفت

عملکرد ضعیف با کارایی طولانی مدت با کشش فوق العاده تضمین شده است که کشش آن آسان نیست.
ساخته شده از مواد آرایشی راحت و شخصی است.
کمر دندانه دار با طراحی کمربندی دو لایه اثر شگفت انگیزی از کاهش میزان شکم شما دارد، پایین کشیدن و لب به لب خود را بلند کنید، انعطاف پذیر و انعطاف پذیر برای راحتی حرکت.
این شلوار مربی دور کمر به شما کمک می کند که وزنه خود را بسوزانید، موقعیت خود را بهبود ببخشید و منحنی های خود را افزایش دهید، که شما را کنترل ناهمسان می کند.
با تمام لباس ها گن اسلیم لیفت زنانه از لباس و لباسهای متناسب با لباس تا شلوار جین باریک کار می کند. این مختصری ضروری است که منحنی های کورس را در همه مکان های مناسب ارائه دهد
ماده: فیبر اسپندکس / پلی آمید
اندازه: S، M، L، XL، ۲XL، ۳XL
۲ رنگ موجود: سیاه و سفید
مناسب برای: عروسی عروسی، لباس عروس لباس عروسی، رویدادهای کاری، لباس روزانه، احزاب و رویدادها، همایش های مدرسه، شبانه، شبانه دختران و بیشتر!

خرید گن لاغری اسلیم لیفت اصل

هدف

برای ارزیابی فرضیه ای که تمرین کاهش وزن توده لاغر، قدرت عضلانی، BMD و VO2max را کاهش می دهد که باعث کاهش وزن ناچیز ناشی از محدودیت کالری می شود.
مواد و روش ها

نتیجه گیری

کاهش وزن به وسیله  گن های لاغری اسلیم لیفت (~ ۷٪) ناشی از محدودیت کالری ۲۰٪ در زنان و مردان اضافه وزن باعث کاهش وزن و کاهش وزن مطلق VO2 می شود. ورزش در برابر این اثرات محافظت می کند. در حالی که تغییرات ناشی از CR ممکن است از لحاظ فیزیولوژیک مناسب برای کاهش وزن بدن باشد، ورزش حفظ و / یا بهبود این پارامترها در هنگام کاهش وزن، که احتمالا عملکرد اسلیم لیفت زنانه فیزیکی را بهبود می بخشد. این یافته ها از مفهوم استفاده از ورزش به عنوان یک جزء مهم برنامه های کاهش وزن حمایت می کند.
کلیدواژگان: مدیریت وزن، تغییر رژیم غذایی، تمرینات ورزشی، جذب حداکثر اکسیژن، قدرت عضلات، تراکم معدنی استخوان

طراحی مطالعه و تصادفی

پس از آزمایش اولیه، شرکت کنندگان به صورت تصادفی به CR، EX، یا CREX اعطا می شدند. توالی تصادفی با استفاده از www.randomization.com تولید شد و شامل اندازه های بلوک متعدد و طبقه بندی برای جنس بود. نسبت تخصیص ابتدا ۱: ۱: ۱ بود و بعدا به ۲: ۲: ۱ اصلاح شد تا میزان کاهش بیشتر در گروه های CR و EX را حساب کند. آمار آماری پژوهش، توالی تصادفی را تولید کرد، هماهنگ کننده های تحقیق شرکت کنندگان را ثبت کرده و پرسنل دیگری را که در این مطالعه دخالتی نداشتند، از توالی تخصیص استفاده کردند تا به شرکت کنندگان در گروه های تحقیق اختصاص دهند. نتایج در ابتدای و پس از یک دوره پایایی وزن ۲ هفته که پس از بخش کاهش وزن فعال مداخله صورت گرفت، بررسی شد

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :