قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

نمایندگی خرید محصولات لاغری هات شیپر اصل در تهران hot shapers

فروشگاه محصولات لاغری هات شیپر |09397795970

09397795970 همه روزه به صورت 24 ساعته

سوتین یا نیم تنه لاغری هات شیپر معجزه ای برای کم کردن سایز سینه۰۹۳۸۶۹۳۲۳۲۲

سوتین یا نیم تنه لاغری هات شیپر معجزه ای برای کم کردن سایز سینه۰۹۳۸۶۹۳۲۳۲۲

دستان خود را بالای سر خود بلند کنید. آیا استخوان ها در جای خود محکم مانده اند یا بر روی سوتین هات شیپر خود می چسبند؟ اگر استخوان ها جابجا شده اند ، احتمالاً یک محیط بزرگ یا یک کیک کوچک دارید. در هر صورت ، سینه بند مناسب بدون توجه به اینکه دستان خود را حرکت می دهید در جای خود قرار دارد.
به عقب برگردید و سعی کنید نیم تنه لاغری هات شیپر را از بدن خود دور کنید. آیا فراتر از سه انگشت است؟ سپس شما یک مدار غیر ضروری بزرگ دارید که از سینه های شما پشتیبانی نمی کند.
قدم به طرف آینه حرکت دهید تا ببینید که آیا سینه بند شما به صورت افقی روی بدن قرار گرفته است (قسمت جلویی در همان ارتفاع به عنوان قسمت عقب). اگر از پشت شما بلند شود ، یک محیط خیلی بزرگ دارید که از سینه های شما پشتیبانی نمی کند.
سعی کنید بین سینه ها در زیر استخوان ها در وسط قرار بگیرید. آیا این بیش از یک انگشت است؟ یا حتی اگر سینه بند سست باشد ، استخوان ها از بدن خارج می شوند؟ بنابراین یا یک کیک کوچک یا یک محیط بزرگ دارید.
آیا سوراخ نهنگ در هر نقطه (به خصوص در زیر بغل) به بافت نرم پستان می رسد؟ بنابراین شما یک کیک کوچک دارید. این امر به ویژه خطرناک است ، زیرا می توانید در این مرحله توده ای ایجاد کنید. نگران نامه های بزرگتر نباشید!

آیا وقتی کبودی قرمز دردناک روی شانه ها دارید ، بندهای شانه شما قطع می شود؟ احتمالاً یک محیط بزرگ دارید که وزن سینه های شما را به اندازه کافی پشتیبانی نمی کند و تمام وزن سینه های شما روی شانه های شما آویزان است.
تسمه دارید؟ باز هم ، محیط بزرگ که جای خود را حفظ نمی کند باعث می شود سینه بند و سینه بندها شل شود. یا فقط یک طول باریک تنظیم شده از تسمه ها.
آیا کیک کیسه ای را درون سینه شما خرد می کند تا باعث به اصطلاح اثر چهار سینه شود؟ سپس یک کیک کوچک دارید.

اگر حداقل یکی از مشکلاتی که در بالا توضیح داده شد ، دارید ، اندازه مناسب ندارید و سینه بند پشتیبانی کافی از سینه شما نمی کند.

بیشتر خانمها یک لیوان سینه بند و خیلی کوچک را انتخاب می کنند. نگران نامه های بزرگتر نباشید! خواهید دید که با اندازه مناسب از دکوراسیون خود بسیار راضی خواهید بود.سینه بند پرزرق و برق زنانه از Parfait با رنگ نارنجی زیبا ، سینه بند بسیار ظریف و تقویت شده برای کلیه زنان و دختران دارای سینه بند کامل و شیک و مرسوم ، مد روز و پوشیده از لاله های ظریف و توری گل زیبا و زیبا ، کل سینه بند را با یک لاله شفاف (روکش پایین) پوشانده است قسمت فوقانی با توری تزئین شده است که روی توری نصف شده است زیر فنجان ها (برای جلوگیری از پیمایش ناخوشایند لبه پایینی) و تقویت کننده های الاستیک جانبی برای کمال و راحتی در پوشیدن محیط دور پایین توسط یک باند الاستیک قابل انعطاف “ثابت” می شود. شلوارهای همان سری P5355 را توصیه می کنیم: ۸۳٪ نایلون ، ۱۷٪ الاستن اگر در مورد اندازه سینه بند خود اطمینان ندارید ، لطفاً مقاله بالا را بخوانید: “چگونه سایز مناسب را تعیین کنیم” برای جهت دقیق تر جهت اندازه سینه بند خود ، اندازه این سینه بند شما بسته به اینکه به آن عادت کرده اید و متناسب با آن است که می توانید در برچسب EU یا UK سفارش دهید اگر اندازه را با توجه به سینه بند خود در کشوی خود انتخاب کنید ، اندازه انگلستان را بر روی برچسب سوتین لاغری و اندازه انگلستان در فروشگاه الکترونیکی سفارش دهید. آیا می خواهید یک سینه بند را در یک فروشگاه سنگ خریداری کنید و خریداری کنید؟ فروشگاهی را در نزدیکی خود پیدا کنید

نیم تنه لاغری هات شیپر

سوتین لاغری هات شیپر یاور بزرگ ، اما گاهی دشمن بزرگی است. به عنوان مثال ، یک نهنگ بیرون زده دلپذیر نیست … هر کدام از ما از لحظاتی که او به خانه می آید لذت می برد و سرانجام می تواند “او را بکوبد”. نظرات در مورد آن متفاوت است برخی می گویند بدون او سینه های ما رنج می برد و برخی دیگر که در او رنج می برند. گفتن آن سخت است. اما اگر شما متعلق به زنانی هستید که زندگی روزمره را بدون سینه بند نمی توانید تصور کنید ، ما چندین ترفند را برای شما قرار می دهیم تا به شما کمک کنند سریع مشکلات کوچک سینه بند خود را حل کنید اما گاهی اوقات واقعاً ناخوشایند است.
چوب لباسی نامرئی

شما آن را می دانید شما به طور تصادفی وارد فروشگاه می شوید ، پیراهنی را ببینید که متناسب با چشمان شما باشد و حتی بیشتر امشب یا عصر با دوستانتان متناسب باشد. می بینید ، می خرید ، به خانه می روید. همه هیجان زده شما عصر در مقابل آینه خیلی هیجان زده نیستید. با آن سرعت متوجه نشدید که سینه بند مناسبی برای قسمت جدید خود ندارید. می توانید چوب لباسی را ببینید. و خانم های ویژه با سینه های بزرگتر می دانند که به اندازه کافی خطرناک است که با یک سینه بند بدون بند به جایی بروید. اگر تسمه ها قابل جدا شدن هستند ، فقط از آنها عبور کرده و مشکل حل می شود. اگر اینگونه نباشند ، فقط یک گیره کوچک کافی است. می توانید تسمه ها را روی پشت خود ببندید و مشکلی پیش می آید.

قبلاً اندازه ۷۵B را پوشیدیم ، اما پس از آشنایی با پیوند معلوم شد که اندازه من ۶۵E است. که به هیچ وجه به این معنی نیست که مشاعره بزرگی دارم. در اندازه مناسب سینه بند ، فقط از مدل بالایی بهتر شده و مدل می شوند. و سینه بند از گردن من بلند نمی شود. پیدا کردن اندازه بهینه این امکان را به من داد که شروع به پوشیدن سینه بند بدون بند بکنم که به طور پیوسته نگه داشته شود و روی بدن من حرکت نکند. پیش از این ، سینه بند من مناسب نبود و تأثیرگذاری مثل الان غیرممکن بود. هر وقت دستان خود را بالا می برد ، سینه بندش بلند می شد و سینه هایش خزید. ”

کیک کیک “D” نشانگر سینه های بزرگ است

این دیدگاه گسترده در بین مردم وجود دارد که همه چیز بالاتر از “B” بیانگر یک شلوغی بزرگ است.

بیایید با یک چیز شروع کنیم – نامه هرگز اندازه نیم تنه را مشخص نمی کند. باید با یک مقدار مشخص شود که اندازه آن در زیر پستانها است.

به عنوان مثال ، سینه بند مشخص شده D با دور ۶۵ کمتر از ۴ عدد از طول شماره ۸۵ است!

سوتین هات شیپر،سوتین لاغری هات شیپر،سوتین لاغری،نیم تنه لاغری هات شیپر،سوتین هات شیپر

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :