قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

نمایندگی خرید محصولات لاغری هات شیپر اصل در تهران hot shapers

فروشگاه محصولات لاغری هات شیپر |09397795970

09397795970 همه روزه به صورت 24 ساعته

شلوارک لاغری هات شیپر یکی از ساده ترین راه های لاغری

شلوارک لاغری هات شیپر یکی از ساده ترین راه های لاغری

شلوار شلواری یک لباس از دست دادن وزن است که حرارت بدن شخصی شما را افزایش می دهد تا از عرق کردن و کاهش وزن جلوگیری شود. Zaggora در انگلستان ادعا می کند که قیمت شلوارک هات شیپر های گرم می تواند به شما کمک کند دو بار لباس خود را در دو هفته با شستن شلوار در طول روز، شب و در طول تمرین از دست بدهید.

بررسی ها بسیار شگفت انگیز بوده است، بنابراین فکر کردم کمی تحقیق می کنم تا ببینید آیا شلوارک هات شیپر اصل واقعا کار می کند.

شلوار های گرم چگونه کار می کنند؟

شلوار های گرم شبیه دوچرخه سواری از یک wetsuit مانند مواد هستند. زاگورا ادعا می کند که آنها در دو هفته با استفاده از فناوری Celu-Lite دو اندازه لباس خود را از دست می دهند. شلوار از حرارت بدن طبیعی خود برای افزایش چرتندگی استفاده می کند، افزایش ۸۰٪ از طریق حساب های خود، و تعرق منجر به از دست دادن کالری می شود.

شلوارک لاغری هات شیپر اصل

Zaggora در وب سایت خود، بافت همبند زیر پوست را مورد بحث قرار می دهد و ادعا می کند سلولیت در زنان به علت شکستگی در این بافت همبند وجود دارد. (برای اطلاعات بیشتر در مورد سلولیت و بافت همجوشی زیر مراجعه کنید). با این حال، آنها به شما نمی گویند که شلوارک لاغری هات شیپر اصل شان چگونه به حل مشکل سلولیت کمک می کند. شخصا، دقیقا نمی دانم که چگونه سلولیت را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد تا اینکه وزن طبیعی کاهش یابد.

تجربه من با شلوار داغ

یک دوست انگلیسی از من یک جفت شلوار گرم را بر اساس یک توصیه از دوستانش در انگلستان خرید. (ظاهرا آنها در آنجا بسیار بزرگ هستند و فروش بیش از ۱۰۰،۰۰۰ جفت در ۱۰ هفته اول!) پس از چند هفته کار کردن در آنها، او گفت که می تواند تفاوت را احساس کند. اما آیا او به دلیل شلوار کاهش سلولیت را دید؟ او نمیتوانست برای اطمینان بگوید، اما او میگفت که زمانی که او کار می کرد، بیش از آنکه قبلا داشت، عرق می کرد. این نمی تواند یک چیز بد باشد!

 شلوارک لاغری هات شیپر

چند هفته پیش Groupon با لباس انواع شلوارک لاغری گرم به عنوان یک آیتم ظاهر شد. از آنجا که آنها به طور معمول در حدود ۷۵ دلار یک جفت – نه ارزان – و Groupon برای ۲۶ دلار بود، من فکر کردم من یک جفت را امتحان کردم. چند روز پیش من آنها را در پست دریافت کردم. برای اولین بار از آنها برای اولین بار استفاده می کنم، می بینم که چگونه آنها را به شما تحمیل می کنند. آنها احساس می کنند که لباس پوشیدنی دارند اما راحت تر هستند. پس از پوشیدن آنها برای یک روز، پوست من راحت تر به لمس احساس. من هم در آنها مشغول به کار شدم و من قطعا عرقم بیشتر بود.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :