قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

نمایندگی خرید محصولات لاغری هات شیپر اصل در تهران hot shapers

فروشگاه محصولات لاغری هات شیپر |09397795970

09397795970 همه روزه به صورت 24 ساعته

شکم بند هات شیپر اصل را چگونه باید بشوریم۰۹۳۸۶۹۳۲۳۲۲

شکم بند هات شیپر اصل را چگونه باید بشوریم۰۹۳۸۶۹۳۲۳۲۲

چرا بهترین قیمت شکمبند لاغری هات شیپر را انتخاب می کنیم؟
از کمربند لاغری برای از بین بردن سریع چربی های اضافی در ناحیه شکم استفاده می شود. قبل از خرید چنین شکم بندشیپر باید بدانید که اگر به طور موازی رژیم غذایی و برنامه ورزشی نداشته باشید نتایج شما را روشن نمی کند.

بهترین خرید اینترنتی شکم بند لاغری هات شیپر به شما کمک می کند تا شکم و کمری را که آرزو دارید سریعتر بدست آورید ، اما فقط در صورت استفاده صحیح از آن. از چنین کمچند نوع کمربند لاغری وجود دارد؟
آنچه خاصیت شکم بند هات شیپرز را بیشتر می کند نحوه عملکرد آن بر روی بدن است. هر تولید کننده روش های سوزاندن کالری یا چربی اضافی را به ثبت رسانده است. بنابراین ، در این زمان محبوب ترین شکم بند لاغری هات شیپر اصل را می توان به سه گروه تقسیم کرد:ربندی می توان نه تنها برای خلاص شدن از کالری ، بلکه برای حفظ وضعیت صحیح بدن یا کمک به آن در صورت کمردرد استفاده کرد. خوب است قبل از خرید چنین کمربندی ، به صراحت هدف مورد نظر خود را در نظر بگیرید.

خرید شکم بند لاغری هات شیپر با تحریک الکتریکی

خرید شکم بند هات شیپر با تحریک الکتریکی از تکانه های الکتریکی با استفاده از الکترود استفاده می کند. آنها با شدت کم برق آزاد می کنند و در تماس با بدن انسان باعث انقباض و شل شدن عضله یا ناحیه ای می شود که در آن عمل می کند.

اصل پشت این کمربند نسبتاً ساده است: عملکرد متقابل برق با ماهیچه ها باعث کاهش سطح چربی از طریق مصرف انرژی ناشی از انقباض و شل شدن عضلات می شود.

شکم بند لاغری ویبره ای

این کار بر اساس همان اصل تحریک عضلات با انقباض و شل شدن صورت می گیرد اما براساس ارتعاشات است. این اثر همان است و نتیجه آن نیز چربی سوزی و مصرف کالری است.

مراقب باشید ، این نوع شکم بند هات شیپر می تواند باعث ایجاد یا تشدید مشکلات در ستون فقرات شود. قبل از استفاده از این نوع کمربندها با یک متخصص مشورت کنید.

کمربندهای لاغری گرم شده

این نوع تسمه کمی متفاوت از دو مورد فوق عمل می کند. به عنوان یک اصل کار ، از گرما استفاده می کند که بر روی ماهیچه ها تأثیر می گذارد و مجموعه ای از اثرات تحریک گردش خون را ایجاد می کند. این باعث سوزاندن و ذوب شدن چربی می شود. این روش همزمان سموم را می سوزاند.

مراقب باشید اگرچه کمربندترین مورد برای تن دادن به شکم است ، اما در صورت استفاده بیش از حد می تواند اثرات ناخواسته ای ایجاد کند. قرار گرفتن در معرض طولانی مدت ممکن است باعث سوختگی شدید شود.

کمربند لاغری Power Systems PS-4001 SLIMMING BELT WT PRO

مقصد: برای تناسب اندام در خانه یا در باشگاه.

شکم بند لاغری هات شیپر نئون با نایلون الاستیک ۴ راهه.
تعریق بیشتر در ناحیه میانی که به سوزاندن چربی بیشتر کمک می کند.
بسته شدن کاملا بسته شده velcro تناسب مطلوب را تضمین می کند.
به خصوص در طول تمرینات شکمی موثر است.

شکم بند هات شیپرز

کمربند تناسب اندام Slim Spowerts ، برای بدنسازی یا دویدن ، DuraSweat ، با جیب برای تلفن

ما با کمک متخصصان و ورزشکاران طراحی ورزشی ایجاد شده و مطمئن هستیم که تحت تأثیر طراحی محصولات Spowerts ، کیفیت مواد و سهم این محصولات در رشد هماهنگ بدن تحت تأثیر قرار خواهید گرفت.

انواع کمربندهای لاغری
همانطور که حدس زده اید ، فقط بستن کمربند به کمر اصلاً کمکی به شما نمی کند. به همین دلیل کمربند لاغری خاص است ، داشتن یک روش خاص برای توانایی سوزاندن کالری یا چربی اضافی در ناحیه شکم. بنابراین در اینجا انواع اصلی کمربندهای لاغری آورده شده است.

کمربند لاغری با تحریک الکتریکی
در این نوع تسمه از الکترود استفاده می شود. پس از تماس با بدن انسان ، آنها الکتریسیته با شدت کم را آزاد می کنند ، که باعث انقباض و شل شدن عضلات می شود.

این عمل منجر به کاهش چربی به دلیل مصرف انرژی خواهد شد ، در حالی که همچنین قادر به ایجاد اثر مقوی است. کسانی که در مورد عملکرد جریان الکتریکی بر روی اعصاب گیرنده بدبین نیستند ، این یکی از انواع ترجیحی است.

کمربند لاغری ویبره ای
کمربند لاغری ویبره این نوع کمربند بر اساس ارتعاشات کار می کند. آنها حرکت و انقباض عضلات را تحریک می کنند که منجر به چربی سوزی و مصرف کالری می شود.

اگرچه می تواند بسیار مثر باشد ، اما پزشکان از این روش خیلی راضی نیستند. اگر بیش از حد استفاده شود ، حتی در افراد سالم نیز می تواند باعث مشکلات ستون فقرات شود. اگر از قبل با کمردرد مشکل دارید ، بهتر است نوع کمربند دیگری را انتخاب کنید.

کمربند لاغری گرم شده
یا کمربندی که مانند سونا کار می کند. آنها با تولید انرژی حرارتی محلی عمل می کنند. ناحیه شکم گرم می شود که چندین اثر ایجاد می کند. گردش خون تحریک می شود ، منطقه شروع به تعریق می کند ، ذوب چربی راحت تر است و سموم از بین می روند.

همه این تأثیرات منجر به شکمی رشک انگیز می شود. با این حال ، باید در مورد کمربند خریداری شده و همچنین دوام احتیاط های لازم بسیار مراقب باشید. این به این دلیل است که برخی از مشتریان ناراضی پس از استفاده از چنین وسیله ای ، سوختگی شکم را گزارش کرده اند.

نحوه عملکرد و مواد
مواد کمربند نشانه خوبی از گره عملیاتی است. مدل های اصلی که در بازار پیدا خواهید کرد از نئوپرن ساخته شده یا بر اساس تحریک الکتریکی کار می کنند. در زیر به جزئیات هر دو گزینه خواهیم پرداخت.

کمربند نئوپرن
اغلب این کمربند است که بر اساس اثر سونا کار می کند. نئوپرن ماده ای مبتنی بر لاتکس است که خاصیت حفظ گرمای بدن را دارد. به همین دلیل ، اگر پوشیده شود ، منطقه شکم را گرم می کند ، به از بین بردن سموم و آب اضافی بدن و همچنین ذوب شدن چربی با سرعت بالا کمک می کند.

شکم بند لاغری هات شیپر، شکم بند هات شیپر،شکم بند،خرید شکم بند هات شیپر،خرید شکم بند لاغری هات شیپر،شکم بند هات شیپرز ،شکم بند هات شیپرز ،خرید اینترنتی شکم بند لاغری هات شیپر،

 

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :