قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

نمایندگی خرید محصولات لاغری هات شیپر اصل در تهران hot shapers

فروشگاه محصولات لاغری هات شیپر |09397795970

09397795970 همه روزه به صورت 24 ساعته

فروش اینترنتی محصولات هات شیپر اصل و فیک

فروش اینترنتی تاپ هات شیپر لاغری و محصولات هات شیپر اصل و فیک

مواد: نئوپرن، میکرو فیبر، نایلون، اسپندکس.
تنها شستشوی دست، بدون شستشوی ماشین / بدون شستشو / بدون سفید کردن کلر / بدون تمیز کردن خشک؛
ماده نئوپرن عرق را جذب می کند و در خارج خشک می شود، باعث کاهش وزن می شود و بدن شما را شکل می دهد.
شکم کمر و تی شرت؛ فشرده سازی فوری شکمی و پشتیبانی کمری را فراهم می کند
مواد راحت: پارچه های راحت، سبک وزن و پارچه کششی و حرکت با بدن خود را در حالی که انجام هر گونه فعالیت. به نظر می رسد فوق العاده است و با هر ترکیبی از تپه های تمرین مطابقت می کند و یا حتی می تواند در لباس های روزانه پوشیده شود.
فراهم می کند COMPRESSION و SUPPORT: طراحی منحصر به فرد رکابی هات شیپر فشرده سازی شکمی و پشتیبانی کمری را فراهم می کند.
آن را به ورزشگاه یا خارج از خانه ببرید و آن را به شیوه زندگی سالم سالم خود اضافه کنید. این فرآیند اجازه می دهد تا سموم و ناخالصی ها برای خروج از پوست، در حالی که بسیج سلول های چربی

مزایای استفاده از تاپ لاغری هات شیپر

مزایای تاپ هات شیپر:
از دست دادن وزن سالم: با حفظ حرارت بدن، گرم کردن ماهیچه های خود و بسیج سلول های چربی، جلیقه گرم ما باعث عرق شما ۳ برابر بیشتر از معمول است. بنابراین حتما آب آشامیدنی بخورید، به شما کمک می کند تا اهداف تناسب اندام خود را سریعتر و آسان تر بدست آورید. در زمستان، به خصوص شما می توانید گرم کنید.

مخروط های خود را حداکثر کنید: الیاف منحصر به فرد تاپ لاغری و مواد جلیقه سونا ما تولید کننده فشرده سازی بیشتری را تولید می کنند، ستون شکم، شکم پایینی، منحنی شکل S را حفظ می کند، منجر به شکل شکل گیری بیشتر و زیبایی بصری می شود.

تاپ لاغری هات شیپر اصل در ایران

مواد نوآورانه: ۷۰٪ نئوپرن، ۱۵٪ پلی استر، ۱۵٪ نایلون. مواد نئوپرن ویژه نه تنها افزایش دمای بدن را افزایش می دهد، بلکه عرق را جذب می کند و به شما اجازه می دهد تا همیشه خشک شود.
طراحی راحت: بدون زیپ، صاف، سبک وزن، پارچه کشش شما را به راحتی احساس می کند در حالی که انجام هر گونه فعالیت. این کاملا با هر ترکیبی از workouttops مطابقت دارد و حتی می تواند در لباس های روزانه پوشیده شود و همچنین می تواند بسیار راحت برداشته شود. در زمستان، می تواند به خصوص شما را گرم کند.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :