قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

نمایندگی خرید محصولات لاغری هات شیپر اصل در تهران hot shapers

فروشگاه محصولات لاغری هات شیپر |09397795970

09397795970 همه روزه به صورت 24 ساعته

فروش شلوارک های لاغری هات شیپر اصل ۰۹۳۸۶۹۳۲۳۲۲

فروش شلوارک های لاغری هات شیپر اصل ۰۹۳۸۶۹۳۲۳۲۲

انواع شلوارک لاغری کوتاه در جین پنبه ای محکم با کمر کیسه کاغذی کشش بالا ، کمربند کراوات قابل جدا شدن و پرواز و دکمه های زیپ. جیب های جانبی ، جیب های پشتی و نوبت های دوخته شده در hems.

طول را برای شلوارک لاغری هات شیپر انتخاب کنید

زنان شیک اغلب به این فکر می کنند که چگونه شلوار مرسوم ، مد روز را از شلوار جین قدیمی درست کنید. انتخاب طول شلوارک هات شیپر آینده فقط به خواسته ها و ترجیحات ما بستگی ندارد. برای اینکه محصول جدید زیبا و خلاقانه باشد باید به شکل خرید شلوارک لاغری هات شیپر جین و همچنین مناسب بودن بدن توجه شود. متداول ترین نوع شلوار بستگی به طول آنها دارد:

شلوارک لاغری هات شیپر اصل جین پاره شده: درس مهارت

خرید اینترنتی شلوارک لاغری هات شیپر بسیار امروزی و پرطرفدار در دنیای مد امروز امروزه تاثیر شلوارک لاغری هات شیپر کوتاه با جلوه های پاره شده و آشفته است. اما همه دخترها به این فکر نمی کنند که چگونه این شلوارک هات شیپر اصل را از شلوارهای قدیمی گمشده خود درست کنند. از این گذشته ، کمی زمان و تلاش لازم است تا چنین زیبایی در خانه با دستان خود ایجاد کنید ، و زندگی دوم به خرید اینترنتی شلوارک هات شیپر های ولگرد بدهید.

بنابراین ، باید این روش را با قیمت شلوارک لاغری هات شیپر مناسب شروع کنید. با پوشیدن شلوار لاغری هات شیپر جین ، مداد رنگی یا گیره ، باید آنها را در جایی که قصد دارید برش دهید ، به عنوان مثال در مرکز ران ، آنها را علامت بزنید.

بنابراین ، باید این روش را با شلوار مناسب شروع کنید. هنگام پوشیدن شلوار جین ، مداد رنگی یا سنجاق ، باید آنها را در مکان هایی که قصد دارید برش آنها را علامت بزنید ، به عنوان مثال در مرکز ران ، علامت بزنید. شلوار کوتاه طراحی شده در این نسخه حاشیه ای در قسمت پایین خواهد داشت. بنابراین ، خط برش باید ۲-۳ سانتی متر از طول مورد نظر از محصول نهایی متمایز شود.

پس از برداشتن شلوار جین ، گچ باید زیر خط خط کش کشیده شود ، که از آن پا قطع می شود. خطوط برش ترجیحا باید اجرا شوند تا شورت ها شکل V را بدست آورند بنابراین محصول به نظر می رسد جالب تر و اصیل تر از پیرایش مستقیم است. پس از آم

اده سازی شلوار جین ، آنها بریده می شوند.

برای راحتی ، ابتدا می توانید پاها را فقط در نیمی از آن برش دهید

سپس به طرح لبه حاشیه قیمت شلوارک هات شیپر بروید. شما می توانید آن را یکی از راه ها کنید:

دستی
در ماشین لباسشویی.

گزینه اول شامل کشیدن الیاف عرضی از محصول به صورت دستی است. زمان کمتری برای روش دوم وقت صرف می کند. لازم است شورت های موجود در ماشین لباسشویی را در موقعیتی با فرکانس بالای چرخش بشویید. اگر لبه برگ دار بعد از اولین شستشو به عنوان در نظر گرفته نشده باشد ، می توان این روند را تکرار کرد. پس از رسیدن به نتیجه مطلوب ، لبه های هر دو پا باید بخیه زده شود تا از ساییدگی بیشتر روند سایش جلوگیری شود.

خرید اینترنتی شلوارک لاغری هات شیپر

شلوارک لاغری هات شیپرز آماده است. سپس می توانید آن را بنا به خواست تزیین کنید.

برای به وجود آوردن یک اثر شاداب ، کافی است آن را در مکان های خاص با کاغذ ماسه سنگ زدن یا یک رنده آشپزخانه معمولی برای پنیر مالش دهید. قسمت جلوی شلوارک هات شیپرز حاصل می تواند با قیچی و چاقوهای لوازم التحریر شکاف ساخته شود ، لبه های آن نیز در حاشیه ها تزئین شده اند. شلوارهای پاره شده جدید آماده نصب هستند!

شورت های Ombre

ابتدا باید با استفاده از قوانین از پیش تعیین شده ، شلوار جین قدیمی را به طول دلخواه برش دهید. پس از آن ، شما با خیال راحت می توانید به شورت ادامه دهید.

برای این منظور از رنگهای اکریلیک مخصوصی روی پارچه استفاده خواهد شد. اگر رنگ خشک است ، باید دستورالعمل ها را با دقت مطالعه کرده و با نسبت مناسب آن را با آب رقیق کنید.

لازم است که بین دو روش اساسی رنگ آمیزی شیب برای یک محصول تمایز قائل شویم:

با استفاده از رنگ به همان رنگ.
استفاده از رنگ ها در رنگ های مختلف.اگر رنگ آمیزی تدریجی شورت ها را با پوشش یک رنگ انجام دادیم ، ابتدا مقدار کمی از آن را در آب رقیق می کنیم تا رنگ مایع خیلی اشباع نشود. سپس در یک کاسه آب ، اکثر محصول را به مدت پنج دقیقه قرار می دهیم. بعد از اینکه شورت ها را برداشتیم و رنگدانه باقی مانده را در همان آب کاهش می دهیم. در مایع تیره تر ، دوباره پنج دقیقه محصول را پایین می آوریم. اما اکنون با طول کوتاه تر از گذشته. خط دوم روی شلوار روشن تر و تیره تر خواهد شد.

شلوارک شیک از شلوار جین قدیمی

یک روش جالب برای ایجاد شورت های مدرن و شفاف از شلوار جین قدیمی ، استفاده از نقاط کثیف و بی رنگ است که ترکیب آن باعث ایجاد جلوه بصری فضای بیرونی بین ستاره ای می شود.

این دکوراسیون رنگارنگ مفید است زیرا امکان تخیل و خلاقیت گسترده ای را فراهم می کند.

بعد از اینکه شلوار طول دلخواه را بدست آورد ، روند خلاقیت آغاز می شود. ایجاد رنگ آمیزی روی زمین ، پوشاندن آن با پیش رنگ یا هر لایه دیگری که اجازه نقاشی را نمی دهد ، منطقی است.

ابتدا شورت های سفید پاشیده شده ، رقیق شده در آب ، به طور تصادفی در مکان های مختلف استفاده می شوند. پاشیدن این محلول نباید زیاد باشد. بعد از اینکه تکه های رنگ بنفش کم رنگ روی پارچه های جین سیاه ظاهر می شوند ، برای “پارگی” قوی تر رنگ ، می توانند دوباره با اسپری سفید شوند.

انواع شلوارک لاغری،شلوارک لاغری هات شیپر،شلوارک هات شیپر،خرید شلوارک لاغری هات شیپر،شلوارک لاغری هات شیپر اصل،خرید اینترنتی شلوارک لاغری هات شیپر،تاثیر شلوارک لاغری هات شیپر،شلوارک هات شیپر اصل،خرید اینترنتی شلوارک هات شیپر

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :