قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

نمایندگی خرید محصولات لاغری هات شیپر اصل در تهران hot shapers

فروشگاه محصولات لاغری هات شیپر |09397795970

09397795970 همه روزه به صورت 24 ساعته

فروش عمده شکم بند لاغری هات شیپر در فارس

فروش عمده شکم بند لاغری هات شیپر در فارس

شکم بند پوشاک است که برای نگهداری و ترشح تنه به صورت مورد نظر، به طور سنتی کمر کمر و یا بزرگتر، برای مقاصد زیبایی شناختی یا پزشکی (یا برای مدت زمان پوشیدن آن یا با اثر پایدارتر)، برای بهبود وضع [ ۱] یا از سینه حمایت کنید. هر دو مردان و زنان شناخته شده هستند که خرید شکم بند هات شیپر را می پوشند، هرچند این مورد برای بسیاری از سال ها یک بخش جدایی ناپذیر از کمد لباس زنان است.

از اواخر قرن بیستم، صنعت مدرن اصطلاح “کرست” را برای اشاره به تپه ها که تا حدی متفاوت است، به تصویر کشیدن کرستس های سنتی تقلید می کند بدون اینکه به آنها عمل کند. در حالی که این کورس های مدرن و گاه به گاه کاندوم اغلب دارای زنجیر یا برس زدن هستند و به طور کلی سبک های تاریخی کرست ها را تقلید می کنند، آنها تاثیر بسیار کمی بر روی شکل بدن بدن دارند. خرید شکم لاغری هات شیپر بند اصل معمولا توسط کرسنت ساخته می شود و اغلب به کاربر فردی متصل می شود.

اصطلاح کورست از کلمه فرانسوی فرانسوی قدیم و کوچکتر از بدن مشتق شده است که خود را از بدن (لاتین برای بدن) می سازد. ساخت و ساز کرستی به عنوان کرستی نامیده می شود، همانطور که پوشیدن آن به طور کلی است. (اصطلاح کورستری گاهی اوقات نیز به عنوان یک فرم جمع و جور کرست استفاده می شود). کسی که کرستس را تشکیل می دهد، یک کورساید یا کورسیری است (به ترتیب فرانسه برای یک مرد و برای یک زن ساز)، و گاهی اوقات به سادگی یک کرسنت.

لاغری به وسیله هات شیپر

در سال ۱۸۲۸، کلمه کرستی به طور کلی در زبان انگلیسی به کار رفت. این کلمه در مجله خانمها برای توصیف یک “جلیقه سفال” مورد استفاده قرار گرفت که فرانسوی آن را نامرئی کرست نامید. این برای تمیز کردن شکم بند لاغری هات شیپر اصل سبک تر از زمان های سخت تر از دوره استفاده می شود

روش

شایع ترین و شناخته شده ترین استفاده از کرست ها این است که بدن را باریک و سازگار با یک شبح مد روز. برای زنان، این اغلب با کاهش کمر و به این ترتیب اغتشاش روباه و ناحیه کمر، اغلب بر روی یک شکل خمیده تأکید می کند. با این حال، در برخی از دوره ها، کرست ها برای رسیدن به یک شکل مستقیم به شکل بالا و پایین، که شامل کم کردن ساق پا و ناحیه کمر است، استفاده می شود.

برای مردان، بخصوص برای کت و شلوار استفاده می شود. با این حال، دوره ای از حدود ۱۸۲۰ تا ۱۸۳۵ وجود داشت – و حتی تا اواخر دهه ۱۸۴۰ در بعضی موارد – زمانی که یک شکل زنبق زنانه (کوچک و کوچک به نظر می رسید به کمر) نیز برای مردان مناسب بود؛ پوشیدن کرست گاهی اوقات به این نتیجه رسید.

شکم بند هات شیپر اصل در ایران

یک “کاندوم بیش از حد” گلو را محکم می کند که از زیر سینه به سمت چپ ها گسترش می یابد. یک “کمربند زیرزمینی” فقط زیر سینه ها شروع می شود و به سمت چپ ها گسترش می یابد. یک “کرختی زاویه ای” – یا زیر و بمی – از قله ی شکمی یا استخوان ران می گذرد. کاندوم خطی ایده آل برای کسانی است که می خواهند ثبات بیشتری داشته باشند، طولانی تر باشند یا می خواهند همپوشانی خود را هموار کنند. کرست طولانی “استاندارد” کوتاهتر از قله ییلیاک متوقف می شود و برای افرادی که می خواهند انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند یا دارای لگن کوتاه تر باشند ایده آل است. برخی از کرست ها، در موارد بسیار نادر، به زانو می رسند. یک نوع کوتاهتر کرستی که منطقه کمر را پوشش می دهد (از پایین کمر در دندان ها تا بالای لب ها)، کمربند کمر نامیده می شود. کرست می تواند شامل جوراب های بلند برای جوراب ساق بلند باشد. به طور متناوب، یک کمربند جوراب جداگانه ممکن است پوشانده شود.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :