قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

نمایندگی خرید محصولات لاغری هات شیپر اصل در تهران hot shapers

فروشگاه محصولات لاغری هات شیپر |09397795970

09397795970 همه روزه به صورت 24 ساعته

فواید پوشیدن نیم تنه یا سوتین لاغری هات شیپر

فواید پوشیدن نیم تنه یا سوتین لاغری هات شیپر

او گفت ، زنان نمی دانستند که جام ها چگونه قرار می گیرند. او گفت که آنها نمی دانستند که در واقع قرار است پستان بین سینه ها دراز بکشد ، “آنها نمی دانستند که تسمه ها چگونه استراحت می شوند یا کجا باید به پشت آنها اصابت کند. آنها فقط تصوری از نحوه قرار دادن سوتین هات شیپر نداشتند. ”

صرف نظر از این ، “اندازه اشتباه” به یک مانترا تبدیل شد. یک مرد ، جراح پلاستیک ، ادوارد پیتر ، اعتبار آن را می گیرد.

دکتر پچتر ابتدا آماری را در مطالعه کوچک در سال ۱۹۹۸ منتشر کرد و در جراحی پلاستیک و ترمیمی نوشت که ۷۰ درصد از زنان یا بیشتر از اندازه نادرست سینه بند استفاده می کردند. در این مقاله روش جدیدی برای اندازه گیری سینه ها ارائه شده است ، که وی امیدوار است از آن برای اندازه گیری استاندارد برای جراحی های تقویتی و کاهش استفاده کند.

اما دکتر پچتر با بررسی نمونه بزرگ و متنوع ، به ارزیابی خود نرسید. در عوض ، او از نشریات حکایتی حکایتی از قبیل خانه داری خوب ، خانه مجله خانمها و راهنمای بازی Playtex استفاده کرد. (او همچنین فقط زنانی را که از پوشیدن اندازه فنجان AA از طریق DDD استفاده می کردند ، مورد مطالعه قرار داد. امروز می توانید برنج را در اندازه های تا یک فنجان O پیدا کنید.)

جنی بوربیج ، بیومکانیست ورزشی در دانشگاه پورتسموث در همپشایر ، انگلستان ، تحصیل سینه ها (و چگونگی حمایت از آنها) را انجام داده است. خانم Burbage در یکی از مطالعات خود ، “ارزیابی معیارهای مناسب نیم تنه لاغری هات شیپر برای انتخاب و مناسب سازی سینه بند در انگلستان” ، خانم بوربی خاطرنشان کرد: “پیشنهاد شده است که ۷۰ تا ۱۰۰ درصد از خانمها سوتین لاغری اندازه اشتباه را بپوشند.” کارهای پچتر به همراه چند مطالعه کوچک دیگر برای دستیابی به آن محدوده.

خانم Burbage در مصاحبه ای گفت: “بسیاری از مقالات علمی در دسترس نیستند که به طور مؤثر به موارد مناسب سوتین لاغری هات شیپر و تعداد زنانی بپردازند که اندازه سوتین هات شیپر نادرست داشته باشند.” به صورت غیرقانونی ، “صدها و صدها و صدها زن” را می بیند که از طریق آزمایشگاه خود درگیر مشکلات متناسب می شوند.

نیم تنه لاغری هات شیپر

مانند خانم Gergely ، دکتر Burbage گفت: مسئله این نیست که مردم فقط اندازه نادرست دارند ، بلکه اغلب آنها نمی دانند چگونه می توانند بهترین کیفیت را بررسی کنند. وی گفت: “زنان در سینه بند های مختلف اندازه های مختلفی خواهند داشت.” “من ممکن است سه یا چهار اندازه سینه بند مختلف را بر اساس چه سینه بند بپوشم و از کدام تولید کننده ناشی شود.”

عدم استاندارد سازی می تواند ناامید کننده باشد ، اما به زنان فرصت بیشتری می دهد تا سبک ها و شکل هایی را پیدا کنند که برای آنها کار کند.

اگر تناسب نسبی است ، چرا خرده فروشان هنوز بر این عقیده هستند که اندازه مناسب وجود دارد؟

شرکت های آنلاین مانند ThirdLove و True & Co. قول می دهم که خریداران می توانند به جای اتاق مناسب ، فضای مناسب و مناسبی از اتاق خواب خود پیدا کنند. هر دو ThirdLove و True & Co. به اندازه فراگیر آنها توجه کنید و زنان را ترغیب به خرید از طریق وسایل Fit Finder (ThirdLove) و Fit Quiz (True & Co.) کنید ، که برنج هایی را بر اساس شکل سینه فرد توصیه می کنند ، با نام هایی مانند “اشک” یا “پایین خوشحال”.

این یک رویکرد جدید برای صنعت لباس زیر است ، با انحصار جنس و اندازه که بازاریابی بیش از حد تجربگی را پشت سر می گذارد. اما ، مانند راز ویکتوریا ، آنها همان چیز را تلقین می کنند: اینکه شما اندازه ی مناسبی دارید و به شما کمک می کند تا یک مورد مناسب را پیدا کنید.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :