قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

نمایندگی خرید محصولات لاغری هات شیپر اصل در تهران hot shapers

فروشگاه محصولات لاغری هات شیپر |09397795970

09397795970 همه روزه به صورت 24 ساعته

لباس لاغری و تی شرت هات شیپر را چگونه باید شستو شو داد

لباس لاغری و تی شرت هات شیپر را چگونه باید شستو شو داد

این تی شرت لاغری هات شیپر فقط در قرن نوزدهم به عنوان لباس زیر استفاده می شد ، امروزه در دماهای گرم پوشیده می شود ، اما به خصوص در ورزش به عنوان تنها لباس بیرونی استفاده می شود. از آنجایی که در ابتدا تی شرت هات شیپر به عنوان لباس زیر حساب می شد ، پوشیدن آن از نظر اخلاقی غیرقابل قبول بود. در حالی که پیراهن در اوایل لباس برای بدن فوقانی در همه تمدنها شکل گرفته بود ، پوشیدن لباس زیر در این زمان رایج شده بود. قبل از وجود هیچ کدام خصوصاً در زبان آلمانی همان پرده دریایی بود.

منشأ دقیق تی شرت لاغری هات شیپر مردانه  نامشخص است. تنها سرنخ ورود به فرهنگ لغت Merriam-Webster در دهه ۱۹۲۰ است. بیشتر اوقات ، منشاء ملوانان مشکوک می شوند: مدت طولانی آنها پیراهن تقلبی مشابهی با تی شرت می پوشیدند ، که قبلاً هیچ دکمه ای در قسمت جلویی نداشت. از سوی دیگر ، گفته می شود که آستین های کوتاه که آن را از زیر تنگه متمایز می کند ، از نیروی دریایی آمده اند: به مناسبت بازرسی رویال نیروی دریایی سال ۱۹۰۰ توسط ملکه ویکتوریا ، بر روی مدل ۱۹۰۱ مدل زیرپایی T شکل هنلی (بر خلاف امروز جلیقه بدون آستین شناخته شده ، زیر لباس A شکل ، یا در ساخت پیراهن تمرینی نیروی دریایی ایالات متحده (بر خلاف پیراهن مخزن طولانی و غیرمعمول) ، برای نام بردن از رایج ترین نظریه ها.

این لباس لاغری هات شیپر  پس از جنگ جهانی دوم محبوب شد ، اما فقط در دهه ۱۹۶۰ در اروپا. در سال ۱۹۴۸ ، توماس دیوی برای ریاست جمهوری ایالات متحده آغاز به کار کرد و از تی شرت هایی با عنوان شعار “شب آن را با دوی” استفاده کرد – به معنی “این کار را کن […]” (آلمانی: “آن را انجام دهید […]”). [۲] واقعا محبوب در سراسر جهان مارلون براندو (Endstation Desire ، ۱۹۵۱) و جیمز دین (… زیرا آنها نمی دانند چه کاری انجام می دهند ، ۱۹۵۵) ، که در این زیرپایی در فیلم ظاهر شدند ، هر دو باکس آفیس ، به خصوص توسط شخصیت های عصیان و شهوانی: مارلون براندو استلا را در تی شرت مرطوب و پاره شده خود دوست دارد که او را دوست دارد و پوستر فیلم او را در این زیر لباس عضلانی نشان می دهد. بنابراین ، تی شرت نماد فرهنگ صعود صعود بود.

لباس لاغری هات شیپر

این تی شرت لاغری در دهه ۷۰ میلادی در اروپا مد روز شد و در دهه ۱۹۸۰ به لباس روزمره تبدیل شد. این زنان توسط زنان و مردان نیز پوشیده می شوند. بنابراین ، آن یک پوشاک یونیکس یا یونیتی است و با توجه به اشکال کد لباس برای پوشیدن اوقات فراغت ، شمارش می شود. فرم زنانه تی شرت ساده ، به اصطلاح پیراهن Girlie است. این بریدگی شکل بر خلاف نسخه نر به بدن نزدیکتر است و به همین دلیل بر سیلوی لباس پوشنده تأکید می کند.

بیشتر پیراهن ها از پنبه ساخته شده اند. تولید به طور خلاصه در زیر توضیح داده شده است.

بعد از برداشت پنبه ، الیاف تمیز شده و درون نخ ریسی در نخ ریخته می شوند. در بافندگی یک سطح نساجی (پارچه) از این نخ تولید می شود. بسته به نحوه شکل گیری بخیه ها ، تمایز بین گره و بافندگی انجام می شود. در شیرینی پزی ، قطعات جداگانه طبق پارچه از پارچه جدا شده و سپس به تی شرت تمام شده دوخته می شود.

رنگ آن می تواند پیراهن را در مراحل مختلف ساخت بدست آورد. در بسیاری از قسمت های تک رنگ ، رنگ آمیزی نخ یا پارچه معنا پیدا می کند. برای مقادیر کم و بسیاری از رنگهای مختلف فقط محصول آماده رنگ می شود. با این حال ، پیش تصفیه مواد همیشه برای نتیجه رنگ آمیزی مهم است. بسته به عمق رنگ مورد نظر ، پنبه با رنگ طبیعی کم و بیش سفید می شود. برای سایه های روشن و درخشان ، باید یک رنگ سفید کامل حاصل شود. برای سایه های تیره و کسل کننده یک رنگ سفید کافی است.

تی شرت،تی شرت لاغری هات شیپر،تی شرت لاغری،لباس لاغری هات شیپر،تی شرت لاغری هات شیپر مردانه،تی شرت هات شیپر

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :