قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

نمایندگی خرید محصولات لاغری هات شیپر اصل در تهران hot shapers

فروشگاه محصولات لاغری هات شیپر |09397795970

09397795970 همه روزه به صورت 24 ساعته

مزایای استفاده از لباس و تاپ لاغری هات شیپر

مزایای استفاده از لباس و تاپ لاغری هات شیپر

دستورالعمل استفاده:

چه چیزی میخواهید بدانید:

تاپ هات شیپر برای پوشاندن روزمره بسیار سبک وزن، مناسب شکل و ایده آل هستند که در طول فعالیت های روزانه پوشیده می شوند. هر زمان از روز در حین ورزش یا در منزل از لباس گرم خود را استفاده کنید. توصیه می شود بعد از هر استفاده، به ویژه پس از ورزش، شستن شکلات های داغ را بپوشانید. شستن دست در آب سرد با مواد شوینده نرم. محکم کردن و تخلیه کردن

شستن دست ۳۰ درجه، خط خشک کردن و یا فقط خشک کردن

خشک نکنید
سفید نکن
آهن نکن
پاک نکنید

* ما توصیه می کنیم که در ابتدا لباس گرم خود را به مدت ۱ تا ۲ ساعت بپوشانید تا حساسیت پوستی ایجاد شود. هنگام پوشیدن لباس، اطمینان حاصل کنید که همیشه در همه جا راحت هستید و لباس خیلی تنگ نیست. شرایط گرمای شدید می تواند منجر به بروز گرما شود. اگر واکنش رخ دهد، استفاده را متوقف کنید. لطفا برای مشاهده جزوه اطلاعات اینجا را کلیک کنید.

فروش عمده تاپ های لاغری هات شیپر در تهران

تصاویر و فیلم هایی از مدل های پوشیدنی کمربند داغ فقط برای اهداف تظاهرات است. اطمینان حاصل کنید که شما همیشه در هر زمان با استفاده از قدرت کمربند گرم.

تاپ لاغری هات شیپرز یک لباس با تناسب اندام باور نکردنی طراحی شده با پارچه هوشمند Neotex است که یک فن آوری است که بدن شما را از چربی های مضر محافظت می کند. این محصول راه آسان برای از دست دادن وزن بیش از حد و آرایش فیزیکی ایده آل را ارائه می دهد. همچنین با این کار شما نباید تلاش زیادی کنید. همه چیزهایی که شما باید انجام دهید این است که فقط شلوار شلوار جوراب شلواری را بپوشانید و بدن شما دورتر از چشمتان آب خواهد خورد. این به خاطر ساختار بدن پارچه Neotex از ساخته شده است. این پارچه دمای داخل شانه را افزایش می دهد و بدن شما را بیشتر عرق می کند.

مشخصات محصول
تاپ لاغری یک لباس با تناسب اندام باور نکردنی طراحی شده با پارچه هوشمند Neotex است که یک فن آوری است که بدن شما را از چربی های مضر محافظت می کند. این محصول یک راه آسان برای از دست دادن وزن بیش از حد و آرامش آرامش را ارائه می دهد.
همچنین با این کار نباید تلاش زیادی کنید. همه چیزهایی که شما باید انجام دهید این است که فقط رکابی هات شیپر را بپوشانید و بدن شما دورتر از چشمتان آب خواهد خورد. این به خاطر ساختار بدن پارچه Neotex از ساخته شده است. این پارچه دمای داخل شانه را افزایش می دهد و بدن شما را بیشتر عرق می کند.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :