قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

نمایندگی خرید محصولات لاغری هات شیپر اصل در تهران hot shapers

فروشگاه محصولات لاغری هات شیپر |09397795970

09397795970 همه روزه به صورت 24 ساعته

چرا باید برای لاغری سینه ها از نیم تنه هات شیپر استفاده کرد؟

چرا باید برای لاغری سینه ها از نیم تنه هات شیپر استفاده کرد؟

پیدا کردن شکل و سبک کامل سینه اغلب می تواند چالش برانگیز باشد و بر طبق یک مطالعه فرانسوی که تمام کار غیر ضروری است. این به این دلیل است که تحقیقاتی که توسط هافینگتن پست و روزنامه منتشر شد، نشان می دهد که استفاده از یک سوتین هات شیپر تنها برای زن مفید نیست، بلکه می تواند در بلند مدت به او آسیب برساند. ژان دنیس رویلون، استاد دانشگاه فرچه کمیته در بیسنون، به فرانسه اطلاعاتی گفت: “از لحاظ بالینی، فیزیولوژیکی و آناتومیک، سینه ها از محرومیت از گرایش محروم نمی شوند.”

در طول مطالعه ۱۵ ساله، محققان بیش از ۳۰۰ زن در سن ۱۸ تا ۳۵ سالگی و اندازه سینه مختلف را دنبال کردند. همه گفته شده است که برای یک دوره زمانی مختلف، از چند ماه تا چند سال، یک سوتین لاغری هات شیپر نپوشید. در طول آن، ژان دنیس و سینه داوطلبان را تجزیه و تحلیل اثرات عدم حمایت.

پوشیدن نیم تنه لاغری هات شیپر در هر مکانی

به طور کلی، این تحقیق نشان داد که زنان با سایز عضلانی با توجه به حمایت طبیعی، در بلندمدت به استفاده از سینه کمک نمی کنند. حضور دائمی نیم تنه لاغری هات شیپر از این رشد طبیعی جلوگیری می کند و باعث سفت شدن سینه ها می شود. مسئله دیگری که در این مطالعه مشاهده شد، افزایش نوک پستان در رابطه با شانه های زنان است که قطعه را ترک کردند.در طول مطالعه زنان در هنگام انجام وظایف روزانه نیز در مورد کمر درد یا برخی از محدودیت های خواسته شده در هنگام سوزاندن سینه سوال شدند. به گفته ژان دنیس، ۴۲ درصد از زنان در سه ماه اول ناراحتی را گزارش کردند، اما عدم بازی باعث ایجاد درد و یا مانع فعالیت هرچه بیشتر، از جمله ورزش شد. نتیجه مطالعه نشان داد که عدم وجود قطعه سینه ها را تنگ تر می کند و از درد نیز جلوگیری می کند.

تصمیم به پوشیدن سوتین لاغری برای زنان در آرامش و زیبایی شناسی مطلوب است. بر خلاف باور عمومی، پستان سفت نمی شود، آن را قوی تر و بالا و کیفیت پوست بهبود می بخشد. “ژان دنیس، با این حال، به نفع حذف کامل از قطعه است.

علیرغم نتایج تحقیقات، استاد معتقد است که توصیه می کند زنان برای برداشتن سینه ها را توصیه کنند، زیرا ممکن است این مطالعه برای کل جمعیت نمایندگی نداشته باشد. رویلون در صحبت به اطلاعات فرانسه، گفت زنان لباس سوتین لاغری هات شیپر را برای یک دوره طولانی، دهه ها، احتمالا به نفع ترک بازی نخواهند بود.

فروش استثنایی سوتین لاغری هات شیپر

مطالعات قبلی نشان داده است که ورزش در فیزیوتراپی بدون سوزن نمی تواند به سینه مضر باشد. لیگامانهایی که از سینه پشتیبانی می کنند، الاستیک نیستند و می توانند بدون برگشت پذیری با تحریک قوی و تکراری متعادل شوند.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :