قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

نمایندگی خرید محصولات لاغری هات شیپر اصل در تهران hot shapers

فروشگاه محصولات لاغری هات شیپر |09397795970

09397795970 همه روزه به صورت 24 ساعته

کارایی شکم بند هات شیپر اصل

کارایی شکم بند هات شیپر اصل

انعطاف پذیر سفارشی مناسب برای ورزش. این ترموم کمر کمربند ایمنی کمر با استفاده از لباس های ورزشی در حین تمرین GYM، ورزش و فعالیت های خارج از منزل، Home Workouts، Jogging، Chores و بسیاری دیگر طراحی شده است. کمربند شکمی مناسب و قابل انعطاف نئوپرن اجازه می دهد تا برای طیف گسترده ای از ۳۶۰ درجه حرکت در طول تمرین شما. کیفیت برتر باعث می شود که آن کمربندهای کمربندهای شلوار را فراموش کنید!

فروش عمده هات شیپر درجه یک

کمربند شکمی با بالاترین درجه Neoprene برای عایق بندی برتر و سایش طولانی ساخته شده است. توجه داشته باشید که مهمترین کمربند کمربند کمربند پشتی را پشتیبانی می کند. لطفا بر روی هیچ زخم باز نکنید، یا اگر شما در معرض ابتلا به درماتیت یا آلرژی به نئوپرن و پلیستر هستید. برای بیش از ۲ ساعت لباس پوشیدن نکنید زیرا پارچه فقط برای مدت کوتاهی طراحی شده است. در حالی که خوابید، پوشیدنی نیست اگر یک بثورات ایجاد کنید، بلافاصله قطع مصرف کنید.

 

این پارچه اغلب چیزی شبیه به یک “بوی wetsuit” دارد. این امر با شستن و قرار گرفتن در معرض هوا به طور ناگهانی در مدت کوتاهی از بین می رود. ویژگی ها: – این شکم بند باعث می شود شما با کاهش دور کمر ۳۶۰ درجه اثر. کمربند شکم ماشین قابل شستشو است. کمربند شکمی اگر برای فعالیت هایی مانند GYM، Chores، Outdoors، Home Workouts، Jogging & More باشد، عالی است.

استفاده از شکم بند هات شیپر درجه یک

شکم بند هات شیپرز یک محصول از دست دادن وزن نیست، اما با استفاده از این محصول، عرق تولید می شود و عرق کمی در کاهش وزن کمک می کند. این کمربند شکم کمربند کمربند و ایده آل برای مردان و زنان است. کمربند شکم فراهم می کند فشرده سازی دور کمر. کمربند طناب را عایق بندی می کند، بنابراین شما عرق بیشتر.

 

کمربند شکمی پشتیبانی از پشت و هسته پایین.شکم بند شیپر به طور کامل قابل تنظیم برای مناسب است. ریش تراش کمر قابل تنظیم در صورت استفاده از ورزش، افزایش شوری و حرارت تولید می شود. به طور طبیعی انعطاف پذیر برای اندازه و شکل خود را تنظیم اجازه می دهد تا برای طیف گسترده ای از حرکت است. حاوی پوشش داخلی داخلی بافتی به منظور رفع جذب رطوبت و جلوگیری از لغزش است.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :