قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

نمایندگی خرید محصولات لاغری هات شیپر اصل در تهران hot shapers

فروشگاه محصولات لاغری هات شیپر |09397795970

09397795970 همه روزه به صورت 24 ساعته

گن ساعت شنی لاتکس،برای ورزشکاران و افراد دارای رژیم عالی می باشد

گن ساعت شنی لاتکس،برای ورزشکاران و افراد دارای رژیم عالی می باشد

چیزهایی که می خواهید در مورد آموزش کمر بدانید

یک سازنده متخصص گن ساعت شنی اصل  توضیح می دهد که چرا آموزش کمر چیزی بیش از یک تنه کمرنگ شده ارائه می دهد.

صدها سال زنان (و مردان) کرست پوشیده اند ، اما وقتی کارداشیان این کار را می کنند؟ بوم! آموزش کمر به موضوعی داغ تبدیل می شود.

با بازگشت مد به روابط عاشقانه خود با شکل ساعت شنی ، بیشتر افراد در مورد نحوه کار با آموزش کمر سوال دارند. ما برای پاسخ در مورد روند الزام آور ، به پاییز آدام آماس سان فرانسیسکو – که او مالک Dark Garden Corsetry & Couture و یکی از سازندگان برجسته کرست در جهان است – پرداختیم.

آموزش کمر ساعت شنی در حال حاضر یک موضوع محبوب است. آیا این همان corseting است؟

من می گویم این مربوط است ، اما اصلاً یکسان نیست. گن ساعت شنی تاپی در مورد کاهش تدریجی اندازه طبیعی دور کمر لاتکس از طریق پوشیدن مداوم کرست است. کرست ها را می توان برای سرگرمی ، مد ، لباس ، پایه و اساس و حتی پشتیبانی پزشکی و پشتی پوشید

آموزش کمر چگونه آغاز شد؟

این یک سوال نسبتاً درگیر است. اولین مربیان دور کمر که ما اصلاً از آن چیزی می دانیم جنگجویان در کرت باستان بودند. (ظاهراً نشانه قدرت و قدرت ورزشکاری داشتن کمر به طور قابل توجهی کوچک بود.) در طول تاریخ ، مربیان معروف کمر پا وجود دارد – اغلب حق امتیاز ، یا ، مانند امروز ، مشهور “حق امتیاز”. در گذشته داشتن یک کمر کوچک به معنای این بود که شما یک خانم اوقات فراغت یا یک آقایی با وقت آزاد کافی برای مراقبت از چهره خود باشید.

چرا فکر می کنید شکمبند ساعت شنی دوباره محبوب شده است؟

در یک دهه گذشته بازگشت تدریجی به تجلیل از فرم زنانه وجود داشته است ، و افراد مشهور متعددی در این تغییر در “نوع ایده آل بدن” نقش داشته اند. این کار با دیتا فون تیز شروع شد و اکنون کریستینا هندریکس ، بیانسه ، کیم کارداشیان و نیکی میناج نیز توجه بسیاری از مردم را جلب می کنند ، نه تنها به استعدادهایشان ، بلکه چهره هایشان: بی روح و کمرنگ است.

گن ساعت شنی اصل

چه چیزی در این روند دخیل است؟

برای کاهش واقعی کمر ، لازم است که کرست را بطور منظم بپوشید. روزانه ایده آل است ، اما فقط چند بار در هفته بر انعطاف پذیری کمر شما تأثیر خواهد گذاشت.

چگونه شروع می کنید؟

توصیه می کنم با پیدا کردن یک سازنده گن ساعت شنی ، ایده آل در جایی که می توانید روی گن ساعت شنی لاتکس استفاده کنید ، بررسی کنید که حتی این چیزی است که شما از آن لذت خواهید برد یا خیر. متناسب بودن اینجا مهم است! هنگامی که یک گن ساعت شنی ارزان قیمت پیدا کردید که دوست دارید آن را بپوشید ، مرتباً آن را بپوشید ، تا جایی راحت بپوشید. هرچه بیشتر آن را بپوشید ، پیشرفت شما بهتر خواهد بود. با پوشیدن آن در تمام روز و تمام شب در ابتدا ، به انتهای عمق خود نکشید. آرام آرام کار کنید. به بدن خود گوش فرا دهید و اگر ناراحت هستید ،قیمت گن ساعت شنی جلیقه ای  را شل کنید یا آن را بردارید. این مسابقه نیست؛ سفر به همان اندازه مهم است.

گن ساعت شنی جلیقه ای اصل چیست؟

با خود صحبت می کنم ، هرچه بیشترمرکز پخش گن ساعت شنی بپوشم ، راحت تر می توانم کمر را داخل آن بکشم و هرچه به طور مرتب آن را بپوشم ، نتایج چشمگیرتر خواهد بود. یکی از مزایایی که من از پوشیدن بهترین مارک گن ساعت شنی ، و نه فقط آموزش کمر به طور خاص دیده ام ، این است که افراد خود را در یک نور متفاوت می بینند ، غالباً برای اولین بار از یک کمر زیبا در آینه می بینند ، شاید برای اولین بار. از آنجا که ، به عنوان یک جامعه ، ما از لاغر بودن قدردانی می کنیم ، بسیار ساده و قدرتمند است که به سادگی آن را مانند کمر بپوشیم.

 

آیا این فقط میانبر برای افرادی است که نمی خواهند کار رژیم و ورزش را انجام دهند؟

هیچ مقدار پیلاتس یا یوگا نمایشی را که کرست می تواند در تنها چند دقیقه ایجاد کند ، ایجاد نمی کند. اشتباه نکن! من رژیم غذایی و ورزش های سالم و همچنین خرید حضوری گن ساعت شنی را برای خط کمر باریک توصیه می کنم. علاوه بر این ، می فهمم که نفس روانشناختی از پوشیدن کرست وجود دارد که کمی غیر منتظره و مطمئناً کم ارزش است. وضعیت بدن بهبود یافته است ، و این بدان معنا نیست که شما بایستید و محکم بنشینید: حالت ایستاده به شکل اعتماد به نفس است. اگر مستقیم ایستاده اید ، واقعاً احساس اطمینان بیشتری می کنید و به همین ترتیب ظاهر می شوید. این یک کودک یا یک حلقه بازخورد مثبت است. همچنین ، اگر به نظر می رسد اسکولیوز یا کمر ضعیف دارید ، یک کرست خوش ساخت و راحت احساس خارق العاده ای خواهد کرد!

دیدن نتایج چه مدت طول می کشد؟

گن ساعت شنی،گن ساعت شنی لاتکس،گن ساعت شنی ارزان قیمت،قیمت گن ساعت شنی جلیقه ای،گن ساعت شنی جلیقه ای،مرکز پخش گن ساعت شنی،بهترین مارک گن ساعت شنی،خرید حضوری گن ساعت شنی،تاثیر گن ساعت شنی،قیمت گن ساعت شنی اصل کلمبیا،گن ساعت شنی اصل،ساعت شنی،شکمبند ساعت شنی،لاتکس،گن ساعت شنی تاپی

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :